Medaile Pro
stříbrné a zlaté mince a medaile medaile s tituly MUDr. JUDr. Ing. Mgr. Bc. a Maturant

 

mince a mediale

Medaile Pro - internetový obchod

Naše medaile s akademickými tituly - ideální dárek k promoci!!!

Vítáme Vás na stránkách společnosti Medaile Pro s.r.o. Jsme rádi, že jste k nám zavítali. Pokud jste na našich stránkách poprvé a chcete vědět, kdo jsme, zvolte nabídku O nás. Pro opakované návštěvníky jsou připraveny níže uvedené stručné aktuality. Pokud se nás chcete na něco zeptat nebo něco důležitého sdělit, můžete nám snadno poslat e-mailovou zprávu, když si vyberete nabídku Kontakty.

Medaile s akademickými tituly pět let na trhu

Tisk PDF

31.3.2014  Naše splečnost Medaile Pro s.r.o. již pět let prodává originální medaile s vybranými akademickými tituly. Nabídka tzv. Titulárních medailí se skládá z titulů MUDr., Mgr., Ing., Bc. a JUDr. Dosud nejprodávanějšími jsou medaile s tituly Ing. a Bc. Kromě uvedených medailí máme v nabídce také medaili Maturant.

K naprosté většině Titulárních medailí dodáváme rovněž individualizované certifikáty, na kterých je kromě údajů popisujících danou medaili i krátký text dle přání kupujícího. Podle obsahu těchto textů poznáme, k jaké příležitosti jsou naše medaili pořizovány. Většinou je to dárek k promoci, u Maturanta k maturitě. Řadu Titulárních medailí ale naši zákazníci věnovali svým blízkým k Vánocům, k narozeninám, nebo k výročí promoce. Vyskytly se i případy, kdy absolventi věnovali titulární medaili rodičům jako poděkování za to, že jim umožnili vystudovat. Pestrost příležitostí, u kterých jsou naše medaile použity jako dárek, nás těší, protože jsme Titulární medaile vymýšleli jako dárkový předmět s širším využitím.

Těší nás trvalý zájem zákazníků o tyto naše medaile a doufáme, že jsou všemi obdarovanými vnímány jako trvalý dárek.