Medaile Pro
stříbrné a zlaté mince a medaile medaile s tituly MUDr. JUDr. Ing. Mgr. Bc. a Maturant

 

mince a mediale

Medaile Pro - internetový obchod

Naše medaile s akademickými tituly - ideální dárek k promoci!!!

Vítáme Vás na stránkách společnosti Medaile Pro s.r.o. Jsme rádi, že jste k nám zavítali. Pokud jste na našich stránkách poprvé a chcete vědět, kdo jsme, zvolte nabídku O nás. Pro opakované návštěvníky jsou připraveny níže uvedené stručné aktuality. Pokud se nás chcete na něco zeptat nebo něco důležitého sdělit, můžete nám snadno poslat e-mailovou zprávu, když si vyberete nabídku Kontakty.

Co bude nového v roce 2011

Tisk PDF

29.12.2010  Na dveře klepe rok 2011. Proto jsme vám připravili stručný přehled, co nás společně čeká v oblasti pamětních mincí. Je zde několik změn. Stříbrné pamětní mince v hodnotě 200 Kč budou mít jinou ryzost. Od roku 1993 až do letošního roku byla ryzost těchto mincí 900/1000, nově bude 925/1000. Na ceně těchto mincí se to ale v podstatě neprojeví. Ze stejného materiálu budo raženy stříbrné pamětní mince v hodntě 500 Kč. Tato nominální hodnota se poprvé od vzniku samostatné české měny objeví právě v roce 2011. ČNB plánuje, že bude každý rok vydána jedna mince této hodnoty. Sběratelům se nabízí ideální příležitost začít sbírat řadu těchto mincí od samého počátku. Další změnou je zvýšení nominální hodnoty u zlatých mincí, a to ze stávajících 2500 Kč na 5000 Kč. Změně nominální hodnoty odpovídají i nové parametry těchto mincí. Do emisního plánu na roky 2011 - 2015 dokonce ČNB zařadila dvě zlaté mince v hodnotě 10.000 Kč. 

To je tedy shrnutí novinek a změn. Protože se ale blíží začátek nového roku, což je obdobím různých přání, dovolíme si přidat několik vlastních, která rovněž souvisí s pamětními mincemi. Autorům návrhů pamětních mincí přejeme, aby je často navštěvovala múze a díky tomu vytvářeli pěkné a originální mince. Komisi, která vybírá ze soutěžních návrhů vítěze k realizaci, aby vybírala skutečně ty nejlepší návrhy. Mincovně, aby všechny mince razila bez vad. Všem zájemcům o pamětní mince přejeme, aby se jim nové mince líbily a měli z nich radost. Všem zúčastněným přejeme, aby se ceny drahých kovů vyvíjely bez prudkých a velkých výkyvů.

Na závěr pan přejeme v roce 2011 našim klientům i všem návštěvníkům našich stránek především penvé zdraví, pohodu a hodně štěstí při sbírání mincí a medailí.

Vaše Medaile Pro s.r.o.

 

ČNB vyhlásila ceny pamětních mincí na leden a únor

Tisk PDF

28.12.2010  ČNB vyhlásila vlastní prodejní ceny pamětních mincí. Tyto ceny jsou platné pro období leden a únor 2011. Poprvé jsou uvedeny ceny stříbrných mincí v nominální hodnotě 500 Kč a zlatých mincí v nominální hodnotě 5 000 a 10 000 Kč. Od těchto cen jsou odvozeny prodejní ceny naší společnosti. Pokud by ČNB následně neměnila, dodáme našim pravidelným odběratelům nově vydávaných pamětních mincí stříbrné mince v nominální hodnotě 200 Kč v kvalitě proof za 580,- Kč, stříbrné mince v nominální hodnotě 500 Kč v kvalitě proof za 1.014,- Kč a zlaté mince v nominální hodnotě 5 000 Kč v kvalitě proof za 15.894,- Kč. Vzhledem k pohybu ceny drahých kovů se ale dá předpokládat úprava uvedených cen. Zájemci o pravidelný odběr nově vydávaných pamětních mincí se mohou ještě hlásit, kapacitu pro rok 2011 ještě nemáme úplně vyčerpanou. Dotazy a přihlášky k odběru nám pište na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Více článků...
Strana 4 z 10