Medaile Pro
stříbrné a zlaté mince a medaile medaile s tituly MUDr. JUDr. Ing. Mgr. Bc. a Maturant

 

mince a mediale

Medaile Pro - internetový obchod

Naše medaile s akademickými tituly - ideální dárek k promoci!!!

Vítáme Vás na stránkách společnosti Medaile Pro s.r.o. Jsme rádi, že jste k nám zavítali. Pokud jste na našich stránkách poprvé a chcete vědět, kdo jsme, zvolte nabídku O nás. Pro opakované návštěvníky jsou připraveny níže uvedené stručné aktuality. Pokud se nás chcete na něco zeptat nebo něco důležitého sdělit, můžete nám snadno poslat e-mailovou zprávu, když si vyberete nabídku Kontakty.

ČNB vyhlásila nové ceny pamětních mincí

Tisk PDF
29.10.2010  ČNB oznámila nové ceny pamětních mincí pro mince v nominálních hodnotách 200 Kč a 2500 Kč, které jsou platné pro listopad a prosinec 2010. Pro mince v hodnotách 500 Kč a 5000 Kč, které bude od příštího roku nově vydávat, ceny zatím nezveřejnila. Prodejní ceny pamětních mincí vyhlášené ČNB jsou základním vodítkem pro stanovení vlastních prodejních cen jednotlivým obchodníkům s mincemi. Dokument ČNB včetně cen si můžete prohlédnout zde http://www.cnb.cz/miranda2/export/sites/www.cnb.cz/cs/platidla/numismatika/cenik_pam_mince/ceny_pametnich_minci_201011-12.pdf.
 

Pamětní stříbrné a zlaté mince vydávané ČNB

Tisk PDF

25.10.2010 Stále, až do vyčerpání zásob, přijímáme objednávky na pravidelný odběr stříbrných a zlatých pamětních mincí, které budou vydány ČNB v roce 2011. Vaši objednávku nebo případný dotaz pište na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

 
Více článků...
Strana 6 z 10