Medaile Pro
stříbrné a zlaté mince a medaile medaile s tituly MUDr. JUDr. Ing. Mgr. Bc. a Maturant

 

mince a mediale

Medaile Pro - internetový obchod

Naše medaile s akademickými tituly - ideální dárek k promoci!!!

Vítáme Vás na stránkách společnosti Medaile Pro s.r.o. Jsme rádi, že jste k nám zavítali. Pokud jste na našich stránkách poprvé a chcete vědět, kdo jsme, zvolte nabídku O nás. Pro opakované návštěvníky jsou připraveny níže uvedené stručné aktuality. Pokud se nás chcete na něco zeptat nebo něco důležitého sdělit, můžete nám snadno poslat e-mailovou zprávu, když si vyberete nabídku Kontakty.

Noví prodejci titulárních medailí

Tisk PDF

Prodejce v Praze:

Titulární medaile vydávané naší společností si nyní nově můžete prohlédnout a zakoupit v Praze 1 v obchodě společnosti LINK group s.r.o. na adrese Michalská 12.

Více o tomto prodejci zjistíte v nabídce Partneři. Po kliknutí na Prahu se vám nabídne odkaz na společnost LINK group s.r.o.

Prodejce ve Středočeském kraji:

Titulární medaile od naší společnosti si můžete prohlédnout také v Černošicích v provozovně Zlatnictví Zmatlíkovi. Více o tomto prodejci zjistíte v nabídce Partneři. Po kliknutí na Středočeský kraj se zobrazí odkaz na Zlatnictví Zmatlíkovi včetně adresy webových stránek.

 

Individualizovaný certifikát

Tisk PDF

Nově k titulárním medailím nabízíme dodání tzv. individualizovaného certifikátu. Na tomto certifikátu je vytištěn text o délce 2 x 40 znaků (včetně mezer) dle přání zákazníka. S tímto certifikátem se stává titulární medaile mnohem osobnějším dárkem.

Zadání požadovaného textu a objednání tohoto certifikátu je možné v nabídce Ostatní zboží, případně e-mailovou objednávkou.
 
Více článků...
Strana 8 z 10