Medaile Pro
stříbrné a zlaté mince a medaile medaile s tituly MUDr. JUDr. Ing. Mgr. Bc. a Maturant

 

mince a mediale

Medaile Pro - internetový obchod

Naše medaile s akademickými tituly - ideální dárek k promoci!!!

Vítáme Vás na stránkách společnosti Medaile Pro s.r.o. Jsme rádi, že jste k nám zavítali. Pokud jste na našich stránkách poprvé a chcete vědět, kdo jsme, zvolte nabídku O nás. Pro opakované návštěvníky jsou připraveny níže uvedené stručné aktuality. Pokud se nás chcete na něco zeptat nebo něco důležitého sdělit, můžete nám snadno poslat e-mailovou zprávu, když si vyberete nabídku Kontakty.

Stříbrná pamětní mince 500 Kč J.K.Erben

Tisk PDF
21.2.2011  Česká národní banka zveřejnila na svých webových stránkách dodatečně schválený vzhled lícní strany první české stříbrné pětisetkorunové pamětní mince. Tato pamětní mince bude vydána koncem letošníého roku a jejím námětem je 200. výročí narození K.J.Erbena. Vyobrazení sádrového modelu mince s doprovodným textem naleznete na této adrese: http://www.cnb.cz/cs/platidla/numismatika/plan_emise_2011-2015/psm_500/erben_realizace.html
 

Termíny dodání titulárních medailí

Tisk PDF
6.2.2011  Často jsme dotazováni, zda máme medaile s akademickými tituly a medaili Maturant na skladě. Standardně je máme na zásobách a můžeme je dodat bez prodlení. To platí i v současné době. Pouze medaile s titulem Bc. je nyní vyprodána. Předpokládáme, že v týdnu od 21.2.2011 bude k dispozici už i tato medaile.
 
Více článků...
Strana 3 z 10